دانستنی هایی که همه باید بدانند!

ویرایش شد

دوباره ویرایش شد

با سلام با توجه به درخواست بینندگان خواهشا موارد زیر را مطالعه فرمایید :

1.از ارسال فیلم به ایمیل شما معذورم.

2.بنا به دلایلی از گذاشتن عکس در این پست معذورم.

3.میگین مطلب کم داره خب هر جایی که حس میکنین مطلب راجع به اون موضوع بحث نشده موضوع رو مطرح کنید تا بررسی شود.

4.به سولات پاسخ داده میشود.

قدم اول : با یک رژ لب چرب ولی بی رنگ لب را چرب کنید تا از نرم بودن و یک دست بودن لب مطمئن شوید این کار باعث می شود که لبهائی که خشک و پوسته پوسته هستند نرم و یکدست شوند .

قدم دوم: با یک اسفنج ،کمی کرم پودر روی لبها بزنید لبها را باز کرده و داخل تمام شکافها را بپوشانید این کار دو فایده دارد اول اینکه رنگ طبیعی لب شما در رنگ رژ لب تاثیر نمی گذارد دوم اینکه لب یکدست میشود .

قدم سوم: با قلم موی پودر زنی لبها را با پودر فیکس یا پودر سبک مخصوص چهره ، بپوشانید این کاربا گرفتن چربی اضافی لبها باعث دوام رژ لب شما میشود .

قدم چهارم : با یک مداد لب نوک تیز که رنگ آن شبیه رنگ لب شما یا رنگ رژ لب شما ست دور لب را خط بکشید ابتدا از شکاف لبها شروع کنید، سپس لب پائین و بعد از آن دوطرف لب بالارا خط بکشید توجه کنید اگر مداد لب شما بخوبی روی پوستتان خط نمی کشد آن را کف دستتان کمی گرم کنید .

قدم پنجم : با قلم مو داخل لب را پرکنید توجه کنید تمام شکافهای لب بطور یکنواخت پر شود ‌‍؛ به یاد داشته باشید بهترین راه استفاده از رژلب قلم مو می باشد.

قدم ششم: اگر بخواهید دوام رژ لب شما بیشتر باشد یک دستمال کاغذی تا کنید بین لبانتان قرار دهید کمی فشار دهید بعد بردارید این کار باعث دوام رژ لب شما میشود اگر بخواهید که رنگ رژلب شما مات نباشد در انتهای کار از برق لب استفاده کنید .

گریم لب :

آرایش لب از حساس ترین کارهای متعادل سازی بشمار می آید و کوچکترین خطائی بشکل واضح خود را نشان میدهد لب در حالت طبیعی به شکلی دیده میشود که لب بالا و حاشیه لب پائین تیره تر است و روی لب پائین روشن ترمی باشد این قانون را در مورد لب های نرمال همیشه رعایت کنید بعد از اینکه خط دور لب را کشیدید با مداد لب ، لب بالا و حاشیه لب پائین را رنگ کنید سپس از رژ لبی با رنگ دو درجه روشن تر استفاده کنید برای برجستگی لب پائین میتوانید از برق لب نیز استفاده کنید بعد از تکمیل آرایش لب با یک قلم مو ظریف یک قاب روشن دور لب ایجاد کنید این کار جلوه و جوانی خاصی به لب شما میدهد .

طریقه لب دادن ولب گرفتن :

معمولا قبل از لب گرفتن عمل جویدن آدامس انجام میگیرد(برای طعم بهتر)

در بیشتر مواقع لب گرفتن هر دو هرف دستها را بالا برده و سر طرف مقابل را میگیرد به طوری که انگار به موهای طرف مقابل چنگ زده باشید،یا دستها به پایین انداخته میشوند و در دستهای طرف مقابل گره داده میشود(که البته به سلیقه هر شخص متفاوت میباشد)

چشم ها بسته میشود(یعنی در اوج لذت هستید)

طوری باید لب گرفت یا لب داد که لب پایینی شما بین دو لب طرف مقابل قرار گیرد یا برعکس(این عمل طوری انجام می گیرد که از برخورد دندانها با هم اجتناب شود)

در حین انجام عمل لب گرفتن و لب دادن عمل مکیدن زبان نیز انجام می پذیرد.

تاثیرات :

بعد از لب گرفتن به طرفین احساس خوبه دست می دهد و تاثیراتی روی طرفین می گزارد از جمله :

*گرم شدن بدن

*دو برابر شدن حس محبت طرفین نسبت به یکدیگر

*بالا رفتن حس اعتماد طرفین نسبت به یکدیگر

*و ...مرتبط است با : طریقه لب دادن و لب گرفتن, آموزش لب دادن و لب گرفتن
[ پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ 18:37 ] [ مـحـمـد ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

نیمکت با هم بودنمان تنهاست ، من دل نشستن ندارم ، تو دلیل نشستن باش !
نظر سنجی و آمار وبلاگ